Image

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

АГРОІНЖЕНЕРІЯ

  Механічне відділення Кременецького лісотехнічного коледжу було відкрите в 1953 році і вже в 1957 році було випущено перші 52 техніки механіки. Для підготовки механіків створювалась матеріально-технічна база: були створені кабінети матеріалознавства, обробки металів, тягових машин, експлуатації і ремонту машин, використовувалась діюча слюсарно-механічна майстерня, кузня. Студенти працювали на наявних в тодішньому технікумі лебідках ТЛ-3, ТЛ-4, ТЛ-5, Л-19, які використовувалися для трелювання хлистів і навантаження сортиментів на лісовозні автомобілі. Валка лісу проводилась електропилами ЦНІІМЕ К-5, які забезпечувались електроенергією від пересувних електростанцій ПЕС-12-200 і ПЕС-60. Практичну їзду студенти проходили на газогенераторних автомобілях ЗІС-21. Підготовку механіків в 60-х роках здійснювали викладачі Іващук Петро Степанович, Вишталюк Микола Іванович, Клімов Петро Андрійович, Кудрявцев Віктор Петрович, Шевляков Віктор Арсентійович, Левчук Антоніна Іванівна, лаборант Нестерук Григорій Якович. З 1956 до 1983 року ведучим викладачем механічного відділу був завідуючий кабінетом тягових машин Чернушевич Броніслав Бернардович. В 70-80 роках в технікум поступила нова техніка – бензопили Дружба-4 і МП-5 «Урал», трелювальні трактори ТДТ-40М, ТДТ-75, ТДТ-55, трактори Т-16М, Т-25, Т-40, ЮМЗ-6КЛ, ДТ-75М, автомобілі ГАЗ-51, ГАЗ-53А, лісовозні автомобілі ЗІЛ-157, валочна пакетуюча машина ЛП-2, багато різних лісогосподарських знарядь. Новими металорізальними верстатами поповнилась слюсарно-механічна майстерня. Підготовку механіків проводили викладачі Александров Анатолій Максимович, Марков Борис Іванович, Дідич Йосип Григорович, Гаврилюк Віталій Іванович, Задворний Олег Семенович, Янчук Петро Петрович, Завадський Данило Ананійович, Ящук Михайло Васильович,  Ємець Іван Давидович, Киричук Аркадій Петрович, Мельник Андрій Макарович, майстер  виробничого навчання Тімахов Микола Леонтійович. При підготовці водіїв автомобілів практичну їзду проводили майстри Шевчук Михайло Калістратович і Грицюк Анатолій Андрійович.
Image
Image
   Через 14 років, в 1997 році поновлено набір студентів на механічне відділення  і вже в 2001 році було випущено 21 технік-механік. Підготовку механіків проводили викладачі Гаврилюк Сергій Віталійович, Нагорняк Вадим Володимирович, Скалій Юрій Іванович, Задворний Олег Семенович. Ведучими спеціалістами на механічному відділі є Крачан Михайло Васильович, Стрижак Іван Іванович, Лісовик Василь Юрійович, Коблюк Олександр Миколайович, Цісарук Віталій Юрійович.
    Викладачi механiчного вiддiлу  об’єднанi в циклову комiсiю загальнотехнiчних i механiчних дисциплiн, яка проводить органiзацiйну i навчально-методчну роботу на вiддiленнi. В складi комiсiї працюють 6 викладачiв. В позаурочний час при всiх кабiнетах циклової комісії працюють гуртки, де студенти знайомляться з новинками науки i технiки, займаються технiчною творчiстю, науково-дослiдною роботою, поглиблюють знання з предметiв.

1654

випускників відділення за 69 років

    Декілька років поспіль викладачі готують студентів до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді, яка проходить в м. Харків на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства    ім. П. Василенка.    Де наші студенти займають призові місця і отримують нагороди.
   З 1953 року до 2022 року на денному відділі було підготовлено 1654 техніків механіків по експлуатації і ремонту обладнання лісового комплексу.
   Після закінчення технологічної практики проводиться конференція по її підсумках, на якій студенти розказують що вони навчились на практиці, з якими труднощами зустрілись і висловлюють свої побажання і рекомендації студентам молодшого курсу.                                                                                    Після закінчення теоретичного курсу навчання студенти проходять переддипломну практику на підприємствах лісової галузі, працюючи дублерами механіків. Закінчується курс навчання в коледжі здачею комплексного екзамену, після чого випускники отримують кваліфікацію техніка-механіка.
Image
Image
  Професія механік багатогранна, фахівець цієї сфери може працювати як на підприємствах лісового господарства, так і на виробництві. Світ невпинно рухається вперед. Щодня з'являються нові механізми і пристосування, здатні полегшити людям життя. За розробленою технікою необхідно постійно стежити, так як без правильного регулювання і своєчасного обслуговування механізми швидко виходять з ладу. Подібне може призвести до небажаних проблем, а іноді навіть поставити під загрозу життя людини. Тому на будь-якому виробництві є механік, який відповідає за технічну складову. 
  Випускники механічного відділення успішно працюють на підприємствах лісової галузі, сільського господарства і багатьох інших галузях народного господарства.

ВІДДІЛЕННЯ АГРОІНЖЕНЕРІЯ АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З ІНШИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

Image
Image
Image
Image
Image
Image

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВСТУПНИКА

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ, В  ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ
  • Копія документу, що посвідчує особу (ID - картка, витяг, ідентифікаційний код;
  • Копія документу державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;
  • Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • Медична довідка форми 086, виписка зі щепленнями
Image

КОНТАКТИ


Адреса

вул. Молодіжна, 1, с. Білокриниця
Кременецький р-н, Тернопільська обл.

Телефон

(03546)52-4-04 приймальна директора
(03546)52-5-81 заочний відділ
(03546)52-3-70 бухгалтерія

Email

kltk1892@gmail.com
Image

Правила прийому до Кременецького лісотехнічного фахового коледжу

Розроблені відповідно до Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 20 квітня 2022 року №364 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 02 травня 2022 року №400), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 03 травня 2022 року за №486/37822.

 Провадження освітньої діяльності у Кременецькому лісотехнічному фаховому коледжі здійснюється відповідно до Відомостей щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти.

Освітня програма - Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу
Код спеціальності і спеціальність - 208 Агроінженерія
Найменування галузі знань - Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі - 20
відповідно до наказу МОН від 17.10.2019 р. № 971-л
Правила прийому розроблені Приймадльною комісією Кременецького лісотехнічного фахового коледжу (надалі - приймальна комісія) відповідно до умов прийому до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 20 квітня 2022 року № 364 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 02 травня 2022 року № 400) зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 3 травня 2022 року № 486/37822 

Контакти

Адреса: вул. Молодіжна, 1, с. Білокриниця
Кременецький р-н, Тернопільська обл.
Телефон:
(03546)52-4-04 приймальна директора
(03546)52-5-81 заочний відділ
(03546)52-3-70 бухгалтерія
Email: kltk1892@gmail.com

Зараз на сайті

На сайті 155 гостей та 0 користувачів