ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ, В  ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ
 • Копія документу, що посвідчує особу (ID - картка, витяг, ідентифікаційний код;
 • Копія документу державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;
 • Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
 • Копія військово-облікового документа (у військовозобов’язаних - військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників - посвідчень про приписку до призовних дільниць), крім випадків, передбачених законодавством;
 • Мотиваційний лист
Image
ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИК ЗАЗНАЧАЄ ТАКІ ДАНІ:
 • Адресу особистої електронної пошти, до якої вступник має доступ. Зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету вступника;
 • Пароль для входу до особистого електронного кабінету;
 • Серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основу вступу);
 • Номер, PIN-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання / сертифіката національного мультипредметного тесту. У разі наявності даних різних років та іспитів вказується будь-який з передбачених до використання на відповідній основі вступу, визначений цим Порядком;
 • Тип та номер документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі відсутності сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання / сертифіката національного мультипредметного тесту);
 • Реквізити документів, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах.
Image
У заяві вступники вказують конкурсну пропозицію із зазначенням спеціальності (предметної спеціальності, спеціалізації, освітньо-професійної програми), основу вступу, форму здобуття фахової передвищої освіти.
Під час реєстрації заяв на основні конкурсні пропозиції вступники обов’язково зазначають один з таких варіантів:
«Претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за державним або регіональним замовленням»
«Претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення».
До кожної заяви вступник додає текст мотиваційного листа.
Мотиваційний лист додається вступником до заяви в паперовій формі, в ЄДЕБО в даних заяви вказується номер особової справи вступника у закладі освіти, де міститься мотиваційний лист.
Image

Правила прийому до Кременецького лісотехнічного фахового коледжу

Розроблені відповідно до Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29 лютого 2024 року № 245, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 березня 2024 року за № 356/41701 (зі змінами, снесеними згідно з наказом міністерства освіти науки України від 14 березня 2024 року).

 Провадження освітньої діяльності у Кременецькому лісотехнічному фаховому коледжі здійснюється відповідно до Відомостей щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти.

Освітньо-професійна програма - Геодезія та землеустрій
Код спеціальності і спеціальність - 193 Геодезія та землеустрій
Найменування галузі знань - Архітектура та будівництво
Шифр галузі - 19
Освітньо-професійна програма - Лісове гос-во
Код спеціальності і спеціальність - 205 Лісове гос-во
Найменування галузі знань - Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі - 20
Освітньо-професійна програма - Обробка деревини
Код спеціальності і спеціальність - 205 Лісове гос-во
Найменування галузі знань - Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі - 20
Освітньо-професійна програма - Садово-паркове гос-во
Код спеціальності і спеціальність - 206 Садово-паркове гос-во
Найменування галузі знань - Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі - 20
Освітньо-професійна програма - Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу
Код спеціальності і спеціальність - 208 Агроінженерія
Найменування галузі знань - Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі - 20
відповідно до наказу МОН від 17.10.2019 р. № 971-л
Правила прийому розроблені приймальною комісією Кременецького лісотехнічного фахового коледжу (надалі-приймальна комісія) відповідно до умов прийому до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2015 року за № 1353/27798.

Контакти

Адреса: вул. Молодіжна, 1, с. Білокриниця
Кременецький р-н, Тернопільська обл.
Телефон:
(03546)52-4-04 приймальна директора
(03546)52-5-81 заочний відділ
(03546)52-3-70 бухгалтерія
Email: kltk1892@gmail.com

Зараз на сайті

На сайті 237 гостей та 0 користувачів