Image

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

САДОВО-ПАРКОВЕ

ГОСПОДАРСТВО

Image
  Спеціальність "Зелене будівництво і садово-паркове господарство" відкрита у коледжі 2013 році. 
Зелене будівництво – це система планових заходів щодо створення, збереження та збільшення зелених насаджень у містах і селищах міського типу; озеленення значних за площею ділянок проводиться за проектним завданням і складеного на його основі технічного проекту.
  Садово-паркове мистецтво – це мистецтво створення садів, парків та інших озеленювальних ділянок. Специфіка садово - паркового мистецтва полягає у використанні живого рослинного матеріалу для організації простору, який безперервно змінює свій вигляд, в об'єднанні елементів природи і художньої творчості в єдине ціле. Практика зеленого будівництва включає: створення садів і парків, підбір рослин для різних кліматичних і ґрунтових умов, розміщення й угруповання рослин у поєднанні з архітектурними спорудами, водоймами, дорогами, майданчиками, скульптурою, посадку рослин та догляд за ними тощо. Садово-паркове мистецтво створило різноманітні композиційні прийоми, які умовно можна звести до двох основних принципів: регулярному і пейзажному. Для першого характерна геометрична композиція, для другого - мальовниче розміщення композиційних елементів, що імітує природний ландшафт.
  Випускники даної спеціальності мають нагоду працевлаштуватися у приватних і державних установах, паркових комплексах, ботанічних садах, заповідниках, оранжерейних і садових центрах, розсадниках, спеціалізованих агрофірмах, садових центрах. Фахівці можуть влаштуватися й успішно розвиватися в ролі ландшафтного дизайнера, інженера, агронома зеленого будівнитства, директора власного приватного підприємства з озеленення приватних і державних територій.
81

Випускників відділення за 6 років

Image
Image
   У наш час ця професія набула особливої актуальності, а фахівці користуються попитом навіть за кордоном. Навчаючись у коледжі, студенти беруть активну участь у роботі  різноманітних гуртків, демонструючи свою творчу  натуру та естетичні смаки. Жодна спеціальність не може конкурувати з спеціальністю "Зелене будівництво і садово-паркове господарство" за красою та творчістю.
57

студентів навчається в даний час

   Дана професія наразі є надзвичайно перспективним напрямком діяльності, адже нині особлива увага приділяється проблемам, що виникають при розбудові населених пунктів, зокрема екологічного характеру. Тож спеціалісти з даної сфери діяльності мають змогу зробити красивішим і екологічно чистішим життя нас усіх, отримуючи при цьому ще й фінансову вигоду. І якщо Вам до снаги робити оточення кращим - спеціальність "садово-паркове господарство" в КЛТФК чекає на Вас!
Image

САДОВО-ПАРКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З ІНШИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

Image
Image
Image
Image
Image
Image

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВСТУПНИКА

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ, В  ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ
  • Копія документу, що посвідчує особу (ID - картка, витяг, ідентифікаційний код;
  • Копія документу державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього;
  • Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • Медична довідка форми 086, виписка зі щепленнями
Image

КОНТАКТИ


Адреса

вул. Молодіжна, 1, с. Білокриниця
Кременецький р-н, Тернопільська обл.

Телефон

(03546)52-4-04 приймальна директора
(03546)52-5-81 заочний відділ
(03546)52-3-70 бухгалтерія

Email

kltk1892@gmail.com
Image

Правила прийому до Кременецького лісотехнічного фахового коледжу

Розроблені відповідно до Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 20 квітня 2022 року №364 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 02 травня 2022 року №400), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 03 травня 2022 року за №486/37822.

 Провадження освітньої діяльності у Кременецькому лісотехнічному фаховому коледжі здійснюється відповідно до Відомостей щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти.

Освітня програма - Садово-паркове господарство
Код спеціальності і спеціальність - 206 Садово-паркове гос-во
Найменування галузі знань - Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі - 20
відповідно до наказу МОН від 17.10.2019 р. № 971-л
Правила прийому розроблені Приймадльною комісією Кременецького лісотехнічного фахового коледжу (надалі - приймальна комісія) відповідно до умов прийому до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 20 квітня 2022 року № 364 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 02 травня 2022 року № 400) зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 3 травня 2022 року № 486/37822 

Контакти

Адреса: вул. Молодіжна, 1, с. Білокриниця
Кременецький р-н, Тернопільська обл.
Телефон:
(03546)52-4-04 приймальна директора
(03546)52-5-81 заочний відділ
(03546)52-3-70 бухгалтерія
Email: kltk1892@gmail.com

Зараз на сайті

На сайті 118 гостей та 0 користувачів