Блог новин

XIX Всеукраїнська інтернет-олімпіада

Відбулася XIX Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" (Осінь 2023), в якій взяли участь студенти коледжу.

В олімпіаді з фізики взяли участь студенти 13, 17, 20 груп
(Викладач Січковська С.С.)

Сертифікати учасника олімпіади отримали:
20 група
Мандзюк Д.
Медведь С.
Сімора А.
Трохименко П.
Біндас Р.
Лесик М.

13гр.
Ящук Є.
Дмитрук А.
Дмитрук Н.
Сух Н.
Пилипчук С.
Лиховидюк С.
Мулик П.

17 група
Олексюк А.
Вознюк В.
Кисліна А.

Студенти 11, 18, 21 ,27, 28 груп
(Викладач Байдюк М.В.)

Сертифікати учасника олімпіади отримали:
28 група
Капранчук Марія
Вербіцька Надія
Микитинець Андрій
Шушкевич Денис

11 група
Тумановський Володимир
Тимощук Богдан
Романюк Артем
Теслюк Тарас

27 група
Казмірук Мар'яна

21 група
Гоменюк Вадим
Бронський Максим
Петрейко Андрій
Янчук Богдан

18 група
Горголь Ірина

Студенти І курсу (викладач Дроздова Е.Л.)
взяли участь в олімпіаді з хімії

Свирид Максим
Усатов Андрій
Струкало Валентин
Хоптар Сергій
Костюк Роман
Швець Юстина
Белза Максим
Шеремета Ольга
Нечипорук Валентин
Бречко Дмитро
Мороз Роман
Горголь Ірина
Горбань Вадим
Бінська Анастасія
Гулий Назар
Фенюк Роман
Бабич Вадим
Береза Василь
Загородній Роман
Климець Ярослав

В олімпіаді з математики взяли участь студенти 18 групи
(викладач Росіцька Л.В.)
Тимощук Богдан
Швець Андрій
Горголь Ірина
Шеремета Ольга
Боруцька Анна
Муравська Єлизавета

Студенти 37 групи, 37-а групи

(викладач Січковська С.С.)
Єрмолюк К.
Тимощук Д.
Каменярська М.

В олымпыады з быологыъ взяли участь студенти ІІ курсу
(викладач Черняк К.В.)

20 група
Біндас Роман
Ксьондз Павло
Макарук Андрій
Мандзюк Демян
Медведь Станіслав
Нікітюк Олександр
Новосільний Денис
Осіпчук Денис
Свирид Андрій
Сімора Артем
Трохименко Павло
Федорчук Віталій
Федчук Дмитро
Фотюк Назар
Юрчук Артем

21 група
Барна Богдан
Брожик Артур
Бронський Максим
Гоменюк Вадим
Коваль Костянтин
Кравчук Артем
Невдаха Сергій
Петрейко Андрій
Рибак Дмитро
Сорочук Ярослав
Томашенко Максим
Янчук Богдан

23 група
Аврамчук Василь
Болкун Артем
Гнатюк Ігор
Гурник Владислав
Мушинський Валентин
Нагалка Артем
Приймак Артемій
Сімора Михайло
Циганюк Тимофій
Шайда Дмитро

27 група
Антонюк Олена
Бас Марія
Казмірук Маряна
Ковальчук Ірина
Крикончук Ольга
Кричковська Дарія
Кундеус Анастасія
Метелюк Валентина
Сень Тетяна
Фурсик Микола
Яцюк Владислав

28 група
Вербіцька Надія
Іщук Олександр
Капранчук Марія
Кравчук Наталя
Кучерук Антон
Лисак Арсеній
Мацюк Рената
Микитинець Андрій
Струмінська Наталія
Тимощук Богдан
Тупіцин Ілля
Черватюк Денис
Швець Андрій

Related Articles

Контакти

Адреса: вул. Молодіжна, 1, с. Білокриниця
Кременецький р-н, Тернопільська обл.
Телефон:
(03546)52-4-04 приймальна директора
(03546)52-5-81 заочний відділ
(03546)52-3-70 бухгалтерія
Email: kltk1892@gmail.com

Зараз на сайті

На сайті 235 гостей та 0 користувачів